LH021 Aquafilm kott, 914x990mm/160L

Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Hind:
1,17 €
AQUAFILMI VEESSULAVAD KOTID TAGAVAD PERSONALI TURVALISUSE
AQUAFILM® veessulavad pesukotid
 
Aquafilm on täielikult lahustuv ja keskkonnaohutu pesukott pesulatele. Aquafilmi pesukotte kasutatakse laialdaselt kogu maailmas, eriti haiglates ja hooldusraviasutustes, kuna nende abil muudetakse personali kontakt nakkusohtliku ja ebameeldivalt määrdunud pesuga minimaalseks.
Saastatud pesu või rõivad asetatakse kottidesse. 
Seejärel kotisuu seotakse juuresoleva punase kilepaelaga. 
Kotid on valmis pesulasse transportimiseks, kus nad asetatakse avamata pesumasinasse
Punane kilepael igal kotil on valmistatud külmas vees sulavast kilest. See kile sulab esimese pesutsükli ajal, avades kotisuu ja lastes seega veel koti sisse voolata.
Pesuprogrammi edenedes lahustuvad pesukotid bioloogiliselt lagunevaks lahuseks.
Pesukotid lahustuvad TÄIELIKULT. Need ei jäta mingit sadet, mis võiks pesumasinat ummistada, seega ei tekita vajadust masinat eraldi puhastada või parandada.
Pesukotid ei ole sobivad kasutamiseks kodumajapidamises kasutatavates pesumasinates.
 
Kõik Aquafilm-kottide koostisained on keskkonnasõbralikud. Toodetud plastitseeritud polüvinüülalkoholist, on kotid atoksilised ja täielikult biolagunduvad.
 
Hooldusraviasutustes on tervislik ja ohutu keskkond olulised. Pesu ja rõivaste hooldamisel on oluline elimineerida personali ja patsientide riski ristnakkuse suhtes. Aquafilmi kotid on ideaalsed hoidmaks seda ohtu eemal. Aquafilm Kotid on valmistatud soojas vees sulavast polüvinüülalkoholist, kile paksus 20mu. Kotid on nakkustekitajatele läbimatud, takistades seega infektsiooni levikut. Kotid lahustuvad temperatuuril alates 40*C, protsess kiireneb veetemperatuuri tõustes.
 
AQUAFILM kotid on saadaval kasutajasõbralikus rullpakendis.
Kotid on 25 kaupa rullis, serv-servale üleminekuga, mitte perforeeritud. Seega pole neid tarvis lahti rebida, mis väldib purunemist. Rull on eraldi pakitud mini-grip sulguriga kilekotti, tagamaks kaitset juhusliku märgumise eest.
Kasutajasõbralik on kotisuu küljes asetsev punane kilest sulgurpael, mis on oma värvi tõttu ka kergelt eristuv ja leitav, samuti aitab see leida kiirelt kotisuu asukoha.
Sarnased tooted
Tootekood: DLT 10.180 ,   Laoseis: Laos
5,49 €
Tootekood: DLT 12.170 ,   Laoseis: Laos
21,60 €
Tootekood: DLT D.DEOTEK ,   Laoseis: Laos
2,72 €
Tootekood: DLT 13.110 ,   Laoseis: Laos
3,25 €
Tootekood: PSM VARU ,   Laoseis: Laos
2,01 €